Antény a DVB-T

Vyberte si pododdělení


Nevíte si rady?

Kontaktujte nás, jsme tým odborníků, který Vám rád poradí s výběrem

Speciální přání
 • Anténa GoSat GSA-Universal LTE

  590 
   
  Tato klasická širokopásmová anténa se zabudovaným LTE filtrem je vhodná pro příjem DVB-T signálu v normách HD MPEG 4, MPEG 2 a také pozemního analogového signálu. Má excelentní přijímové vlastnosti. Zpracování antény umožňuje velmi snadné složení a instalac

 • Anténa Síto se zesilovačem

  370 
   
  Širokopásmová anténa se zesilovačem 24 dB a zdrojem.

 • Anténa TESLA AT2700 se zesilovačem a napáječem

  Anténa TESLA AT2700 se zesilovačem a napáječem
  NOVINKA
  419 
  -6,9%
  Pro příjem digitálního pozemního TV signálu ( DVB-T) a rádiového (DAB) signálu. Nastavení horizontální i vertikální polarizace antény. Filtr pro potlačení interference GSM signálu.

 • Anténa VKV Lux 2,5dB

  240 
  -19,7%
  Základní venkovní anténa pro příjem v pásmu VKV/FM. Možnost příjmu ze všech směrů, zisk 1,5 dB. Materiál - hliník, v kombinaci s plastovými prvky. Kovový pozinkovaný třmen s možností upevnění na trubku do průměru 42 mm. Plastová krabice, symetrizační člen, možnost vložení předzesilovače.

 • BENsat anténa DVB-T

  344 
   
  profesionální pasivní logaritmická venkovní anténa s vysokým ziskem pro příjem digitálního pozemního signálu (DVB-T) s možností vertikální i hor..

 • DREAMSKY COMBO-METER TSC-100HEVC DVB-T/T2, S/S2,C HEVC H.265

  DREAMSKY COMBO-METER TSC-100HEVC DVB-T/T2, S/S2,C HEVC H.265
  NOVINKADOPRAVA ZDARMA
  9 317 
   
  DREAMSKY COMBO-METER TSC-100HEVC  DVB-T/T2, S/S2, C  HEVC H.265  Poloprofesionální kombinovaný měřící přístroj pro měření DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T a DVB-T2 signálu.  Umožnuje zaměření signálu pro satelitní a pozemní antény a kabelové rozvody.  Velmi přesné zjištění úrovně signálů, modulační chybovosti, chybovosti před a po Viterbi, kontrolu a náhled obrazu pro kabelovou, satelitní i terestriální televizi .  Zobrazení spektra, možnost zoomování a kontroly obálky signálu, konstelační diagram DVB-S/S2 a DVB-T/T2.

 • DVB-T DI-WAY UHF 3Beam 42 LTE

  590 
  -14,5%
  Profesionální anténa pro příjem digitálního DVB-T signálu. Voděodolná, ochrana proti UV záření, esteticky propracovaná .Vhodná do míst se špatnými podmínkami příjmu signálu. Pevná odolná konstrukce, odolná vysoké rychlosti větru .

 • Emme Esse anténa 2160UCLP9 F konektor logaritmicko-periodická LTE free

  370 
   
  Logaritmicko periodická anténa s F konektorem pro snadnou instalaci Zisk: 10 dB Předozadní poměr: 30 dB Délka: 1050 mm LTE free

 • FERGUSON ARIVA T750i HD

  FERGUSON ARIVA T750i HD
  NOVINKA
  950 
  -12,8%
  Digitální pozemní přijímač DVB-T/T2 s podporou standardu MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264.  Ariva T750i možňuje přijímat signál v celém pásmu od 110 do 862 MHz - nestandardní funkce, ideální pro rozvody, které nemají signál v UHF pásmu a dostatek místa ve VHF pásmu.  Přijímač má podporu WiFi dongle, což umožňuje připojení k internetové síti a možnosti dostat se k populárním internetovým serverům - Youtube, Youporn, Dailymotion, rss čtečka, předpověď počasí, google mapy, web rádio.

 • GoSAT GS155HD

  GoSAT GS155HD
  NOVINKA
  790 
  -11,2%
  Terestriální přijímač GoSAT GS-155HD je Set Top Box určený modernímu divákovi, jelikož umožňuje nejen příjem DVBT signálu v normách MPEG 2 a také MPEG4 HD, ale také přehrávat video a audio soubory uložené na USB harddisku, nebo flash, které lze připojit k přijímači přes USB rozhraní. Má-li připojené USB zařízení dostatečnou kapacitu, lze jej použít k záznamu TV pořadů. Tyto záznamy lze také naplánovat pomocí integrovaného časovače. Přístroj má velmi kompaktní rozměry. Napájení přijímače je realizováno přes externí zdroj.

 • Johansson 7720 LTE zesilovač DVB-T 13-28 dB vč. zdroje

  690 
  -12,7%
  Anténní zesilovač pro pásmo 47 - 862 MHz s regulací zesílení 13 - 28 dB a výstupem pro 2 televizory a LTE filtrem (pro odrušení LTE internetu mobilních operátorů). V zesilovači je integrovaný zdroj pro napájení ze sítě 230V. Možnost montáže na stěnu, LED indikace napájení..

 • MEGASAT HD 5 Combo

  MEGASAT HD 5 Combo
  NOVINKAAKCEDOPRAVA ZDARMA
  14 700 
   
  Pomocou satelitného merača HD 5 Combo je možné merať všetky TV signály. Poskytuje presné merania satelitnej, káblovej a pozemnej televízie (vrátane DVB-T2 HD). Pri meraní DVB-S2X je možné tiež merať frekvencie UHD. Kompletný kryt sa skladá z robustného a kvalitného hliníka, v ktorom bol zabudovaný 5-palcový farebný displej AMOLED. Ako malé zvýraznenie je na zadnej strane puzdra inštalované LED svetlo. Meraci prístroj je s jasným a jasne štruktúrovaným menu. Všetky funkcie na meranie sú ľahko dostupné. Aby bolo možné otestovať obraz v režime TV naživo, meradlo ponúka integrovaný prijímač. Je možné prijímať všetky digitálne programy v režime SD a HD. Navyše je predinštalovaný zoznam kníh s najbežnejšími programami, ktorý môže byť individuálne prispôsobený vašim potrebám. Ak sa kanály alebo frekvencie menia, môžu byť vyhľadávané cez menu. Na posúdenie signálu satelitného systému a na analýzu možných chýb prijímania používajte analýzu spektra bežiacu v reálnom čase. Prostredníctvom neustále aktualizovaného znázornenia diagramu sa spektrum okamžite mení. Konštelačná analýza ponúka ďalšie posúdenie satelitného príjmu, aby sa vyhodnotil signál a odstránili zdroje chyby. Okrem toho môžu byť na displeji zobrazené ďalšie namerané údaje, ako sú dBm, CNR, BER. Automatická detekcia satelitov NIT vám okamžite zobrazuje, na ktorej družici ste. Integrovaná batéria ponúka až 4 hodiny prevádzky. Nabíja sa obyčajným napájaním 230V alebo adaptérom na nabíjanie do auta. Priložená ochranná objímka s nosnými popruhmi chráni merač pred nečistotami a striekajúcou vodou. Uložte údaje o meraní na pamäťovú kartu USB a analyzujte ju neskôr. Zoznam programov je možné exportovať aj cez USB a môžu byť nainštalované budúce aktualizácie firmvéru.Stránka 24z