Profil společnosti

Profil společnosti

   Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma, orientující se především na prodej anténní a satelitní techniky a poskytování služeb s tímto prodejem související. Mezi naše zákazníky patří široké spektrum subjektů, a to od koncových uživatelů, přes menší soukromé firmy, až po velké společnosti. Znamenitá kvalita je základem pro veškeré operace našeho podnikání. Naším denním cílem je spokojenost zákazníka, kterého považujeme za společníka.

    Naše firma byla založena na počátku roku 2001. Od tohoto roku působíme jako výhradní zástupce řeckého výrobce MATEL electronics, S.A. pro Českou republiku a od roku 2004 také pro Slovenskou republiku. V prvních letech naší existence jsme se orientovali zejména na prodej anténní techniky velkoodběratelům. V roce 2002 jsme spustili webovou prezentaci naší firmy, kde si naše produkty mohli prostřednictvím formuláře objednávat i koncoví zákazníci. V roce 2003 jsme začali dovážet satelitní techniku a také rozvinuli spolupráci s jinými dovozci satelitní techniky, čímž jsme podstatně rozšířili paletu námi nabízených produktů. Ve snaze přiblížit se koncovým zákazníkům a umožnit jim pohodlný nákup „z tepla jejich domova“, jsme zprovoznili náš virtuální obchod. V únoru 2004 jsme pak v nově zrekonstruovaných prostorech na hlavní třídě v Ostravě otevřeli kamenný obchod. Hlavním impulzem pro nás byl cíl, nabízet zákazníkům veškeré služby a servis k výrobkům anténní a satelitní techniky. Zejména si klienti mohou námi nabízené výrobky ohmatat a využít poradenství personálu. Dále jsme pro Vás připravili předváděcí koutek satelitních přijímačů a na dalším TV přijímači ukázku UPC Direct. Tyto kroky nám přinesly další spokojené zákazníky a navýšení obratu, takže jsme definitivně potvrdili svoji pozici významného hráče na trhu satelitní a anténní techniky v ČR.

   Ke společnostem, které se rozhodnou stát se našimi zákazníky přistupujeme individuálně. Každý z našich zákazníků má možnost si vybrat podmínky, které mu budou vyhovovat. Zákazníkům poskytujeme přístup k aktuálním obchodním a technickým informacím, průběžně zařazujeme novinky do naší nabídky. Zajišťujeme kompletní servisní služby a další podpůrné programy, které mají za konečný cíl lepší a kvalitnější uspokojování zákaznických potřeb.