Způsoby doručení

Doprava zdarma

Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 5 000 Kč. V tomto případě odešleme vaše zboží skladem do 2 pracovních dnů od objednávky.

Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci.

 

Druh dopravy Cena včetně DPH
Osobní odběr v naší prodejně v OSTRAVĚ 0,-kč
Česká pošta  
Balík na poštu - platba předem na účet 175,-kč
Balík do ruky - platba předem na účet 175,-kč
Balík na poštu - dobírka (platba při převzetí zboží) 205,-kč
Balík do ruky - dobírka (platba při převzetí zboží) 205,-kč
Zásilková přeprava DPD  
DPD spedice (platba předem na účet) 145,-kč
DPD dobírka (platba v hotovosti při převzetí zboží) 169,-kč
DPD dobírka (platba kartou VISA/MASTERCARD při převzetí zboží) 169,-kč
+1,5% z ceny zboží
Zásilková přeprava PPL  
PPL spedice (platba předem na účet) 109,-kč
PPL dobírka (platba v hotovosti při převzetí zboží) 129,-kč
Paletová přeprava PPL  
Balíky delší než 2 metry, těžší než 50kg dle adresy dodání

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doručení Českou poštou

Ve spolupráci s Českou poštou vám nabízíme dva způsoby dodání zásilek. Doručení balíku probíhá následující pracovní den poté, co ho předáme České poště a to u obou způsobů doručení.

Balík na poštu – 175 Kč s DPH
Balík do ruky - 175 Kč s DPH
Balík na poštu dobírka – 205 Kč s DPH
Balík do ruky dobírka -205 Kč s DPH


Balík na poštu

Při výběru způsobu dodání „Balík na poštu“, si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty.

O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte na písemné oznámení do poštovní schránky. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti.

Cena služby „Balík na poštu“ je 175 Kč s DPH
Cena služby „Balík na poštu dobírka“ je 205 Kč s DPH

Balík do ruky

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. V případě, že vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.

Cena služby „Balík do ruky“ je 175 Kč s DPH.
Cena služby „Balík do ruky dobírka“ je 205 Kč s DPH.

Česká pošta přepravuje zásilky v celkové hmotnosti do 30 kg po celé České republice. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s pracovníkem pošty. Česká pošta vyžaduje nahlášení poškozených zásilek nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou linku 841 800 800, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.

Pro obě varianty dodání prostřednictvím České pošty je možné sledovat pohyb zásilky online na internetových stránkách České pošty: http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
Kromě sledování zásilky je také možné u obou variant měnit dispozice zásilky. Pokud obdržíte již avízo o termínu dodání nebo o uložení na poště a termíny vám nevyhovují, nabízí Česká pošta možnost změny na adrese: https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html

Za platbu dobírkou je účtován poplatek 29 Kč s DPH.

 

Zásilková přeprava DPD (do 30 kg)

Přepravní služba DPD zajišťuje dodání zásilek o celkové hmotnosti do 30 kg po celé České republice, ve všední dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou. Zboží vám bude doručeno nejpozději do 48 hodin od expedice z našeho skladu.


Součástí služby je poskytnutí informací o zásilce. Minimálně jeden pracovní den před doručením zásilky obdržíte zprávu, prostřednictvím e-mailu a SMS, s informací o čísle zásilky a předpokládaném termínu dodání a s výší dobírky (pokud se jedná o dobírkovou zásilku).

Den doručení je možné změnit online na stránkách přepravce: www.dpd.cz , k tomu vám stačí znát číslo zásilky.

V den doručení vás kontaktuje pracovník společnosti DPD, aby upřesnil čas dodání nebo vás informoval o případných změnách.

V případě, že vás kurýr nezastihne, zanechá písemné oznámení ve vaší schránce o neúspěšném doručení. Informace vám rovněž bude zaslána e-mailem. Další pokus o doručení probíhá automaticky následující pracovní den. Pokud vám termín nevyhovuje, můžete jej změnit podle pokynů v SMS.

Zákaznický servis DPD můžete kontaktovat na telefonním čísle 841 700 700.


Pozn. Pokud požadujete dodávku zboží v určitých termínech a časech, zvolte Kasa Komfort. 

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky na zákaznickou linku Kasa.cz na telefonu 841 800 800 nebo na e-mail reklamace@kasa.cz, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat. V případě reklamace doporučujeme nevyhazovat obal - je předmětem důkazního řízení.

Doručenou zásilku můžete zaplatit kurýrovi na dobírku v hotovosti nebo platební kartou (Visa, Maestro a MasterCard).

Cena přepravy prostřednictvím DPD je za 145Kč s DPH

Za platbu dobírkou je účtován poplatek 24 Kč s DPH.