Evolveo Andromeda

NOVINKA

Evolve Andromeda je skvěle vybavený multimediální HD DVB-T rekordér, který nabízí až 3 virtuální přijímače v jednom přístroji! HD rekordér pozemního digitálního vysílání a rozhlasu vybavený dvojitým HD DVB-T tunerem

Záruka:
2 roky
Výrobce:
Evolveo
Dostupnost:
VYPRODÁNO

980 
Naše cena s DPH
Běžná cena:
1 250 
Ušetříte:
- 270  / 21,6%
Naše cena bez DPH:
809,92 


Facebook Twitter Google+


Nezapomeňte si dokoupit


Popis zboží

Evolve Andromeda

Evolve Andromeda je skvěle vybavený multimediální HD DVB-T rekordér, který nabízí až 3 virtuální přijímače v jednom přístroji! HD rekordér pozemního digitálního vysílání a rozhlasu vybavený dvojitým HD DVB-T tunerem, který vám umožní sledovat jeden program a na pozadí nahrávat současně druhý program. Jako bonus bavíc podporuje unikátní funkci VirtualChannel, která vám umožní nahrávat v digitální kvalitě na USB flash disk nebo USB externí disk současně dva různé programy a na třetí program se dívat!

Umožní vám přehrávat z USB flash disku většinu multimediálních souborů. Má plnou podporou českého teletextu a Elektronického programového průvodce (EPG). Televizní program je možné nahrávat na USB flash disk v digitální kvalitě. Podporuje funkci TimeShift, obsahuje přehledné české menu, má snadnou obsluhu, možnost naplánování záznamu v době vaší nepřítomnosti doma a jeho spotřeba v pohotovostním režimu je menší než 1 W.

Funkce VirtualChannel využívá faktu, že multiplex DVB-T vysílání obsahuje na jednom vysílaném kanálu více TV stanic. a) Umožní vám tak z jednoho multiplexu nahrávat dva různé programy a na třetí se ve stejném multiplexu dívat (např. nahrávat fotbal z ČT4 Sport a film z ČT1 a současně se dívat na zprávy na ČT24).
b) Nebo Vám umožní nahrávat dva různé programy ze dvou různých multiplexů a na třetí program se dívat (např. nahrávat fotbal z ČT4 Sport a film z Nova Cinema a zároveň se lze dívat na Primu). U této druhé varianty je podmínkou, že sledovaný program se musí nacházet v rámci multiplexu, ze kterého pochází druhý nahrávaný program. Sledování třetího programu však není podmínkou. Evolve DT-2025 lze nastavit tak, aby ze dvou různých časovačů začal nahrávat v určený čas program ze dvou různých multiplexů nebo dva různé programy z jednoho multiplexu.

Doporučujeme rychlé verze USB flash disků.

Vzhledem k různorodosti pevných disků, není možné garantovat 100% kompatibilitu všech disků dostupných na trhu.

Alternativní zboží