Nový kanál TV JOJ s názvem WAU

25. 3. 2013

Slovenská televizní skupina JOJ spustí svůj dříve ohlášený třetí program s názvem WAU dne 15.4.2013. Stanice přinese atraktivní mix programů zaměřený především na mladší cílovou skupinu. Televize WAU s claimem "po čom ženy túžia" bude primárně cílit na mladé, moderní a městské ženy. Na své pořady si podle TV JOJ přijdou i moderní muži.

Stanica WAU ponúkne hneď od svojho začiatku atraktívny program, ktorý budú tvoriť väčšinou premiéry a novinky doplnené o známe a obľúbené tituly, ktoré už diváci na Slovensku dôverne poznajú“, prozradil generální ředitel TV JOJ František Borovský.

Program televize WAU budou tvořit různé žánry doku reality a reality show, lifestylové magazíny. Dále se ve vysílání objeví pořady o bydlení, vaření, nakupování, o svatbách, přípravách na rodičovství, o životním stylu, hubnutí, plastických operacích a dalších "ženských" tématech.

Diváci WAU najdou na nové stanici denní zpravodajství ze světa showbyznysu v pořadu TOP STAR, která se bude exkluzivně vysílat jen na stanici WAU. Od počátku budou ve vysílání nové původní formáty, atraktivní seriály a filmy zaměřené na mladší ženské publikum. Televize chce na obrazovky vrátit i úspěšné původní seriály, které bavili diváky JOJ v uplynulých letech.

Chceme sa výrazne odlíšiť od konkurencie, ktorá na svojej ženskej stanici oslovuje skôr starších divákov, našou prioritou sú reklamne atraktívnejšie mladé ženy“, dodal generální ředitel TV JOJ.


obrázek

Spustenie novej stanice zameranej na mladšie ženy je dôsledkom dopytu trhu zo strany zadávateľov a mediálnych agentúr“, uvedl ředitel obchodu TV JOJ Martin Heržo. „JOJ Group oslovuje širokú cieľovú skupinu z pohľadu svojho zásahu a ak chce z dlhodobého pohľadu dosiahnuť popredné miesto na trhu, bezpodmienečne k tomu potrebuje silnú ženskú cieľovú skupinu“, upřesnil Martin Heržo.

Televize JOJ zatím neoznámila podrobnosti ohledně distribuce nového programu. Očekává se, že stanice bude šířena prostřednictvím kabelových operátorů a zřejmě také na satelitu v platformách Skylink a CS Link .

JOJ Group v současnosti tvoří dva programy - TV JOJ a PLUS.

redakce
parabola.cz