Digitální systém DF6000

Digitální systém DF-6000 nejvhodnější pro systém, kde jsou pouze domácí audio telefony. Pokud v systému jsou domácí audio telefony k instalaci systému stačí pouze 2 vodiče, systém lze postavit i na černobílých videotelefonech, kde je ovšem již potřeba použít vodičů 5 a tak se systém DF-6000 doporučuje pouze pro systémy, kde je vyžadováno pouze audio. Adresa interiérových stanic pro jednotlivá tlačítka se nastavují pomocí jumperů. Tento systém zaujme nejen jednoduchou instalací, ale také nízkou cenou a příjemným designem dveřní stanice MODY a domácího audio telefonu.

V dveřní stanici musí být vždy alespoň jeden digitální převodník CD6130, který obslouží až 128 uživatelů. V dveřní stanici mohou být zapojeny maximálně dva digitální převodníky CD6130 a tedy celý systém může maximálně obsloužit až 256 uživatelů s domácí audio telefony. DF-6000 podporuje až 6 dveřních stanic v systému a je rozdělen na 2 hlavní dveřní stanice a k hlavním stanicím mohou být zapojeny až 4 vedlejší dveřní stanice. 

Pro funkčnost celého systému je potřeba ve dveřní stanici mít zapojen převodník CD6130 a určitý počet sady kódovacích obvodů 4244. K dveřní stanici je zapotřebí připojen napájecí zdroj. Nakonec stačí zapojit do systému určitý počet domácích audio telefonů.Digitální systém DF6000

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás, jsme tým odborníků, který Vám rád poradí s výběrem

Speciální přání


Stránka 13z