Digitální systém DUO

Nejprodávanější digitální DUO systém od ACI Farfisa, který využívá pro zapojení veškerých komponent pouze dva vodiče což zjednodušuje instalaci systému. Tento systém je určen pro domácí videotelefony barevné nebo černobílé a domácí audio telefony. Obrovskou výhodou u toho systému jelibovolná kombinace videotelefonů a domácích telefonů v jednom systému (například 6 uživatelů může mít videotelefony a 17 uživatelů domácí audio telefony). Tato vlastnost zaručuje, aby si každý uživatel vybral nejvhodnější řešení podle svých možností a nároků.

Tento systém dokáže pracovat až s 255 uživateli a díky tomu je vhodný i pro nejnáročnější aplikace. Nejen, že umožňuje připojení tolika uživatelů, ale má možnost mít v jednom systému až 12 dveřních stanic (například ve velkém objektu, kde je několik firem může mít každá firma svou dveřní stanici nebo pokud má dům několik vchodů).  

Systém díky své variabilnosti dokáže uspokojit veškeré požadavky uživatelů, jako je použití přístupových čteček, kódových klávesnic nebo nastavení adresné interkomové komunikace mezi některými uživateli. Interkom je možný v rámci jedné samostatné adresy nebo mezi různými adresami (například když je v jednom bytě několik video/audio telefonů nebo mezi adresami zvlášť tzn. mezi jednotlivými byty). Volné tlačítka na video/ audio telefonech je možné naprogramovat na volitelné funkce jako je například otevírání pojezdové brány atd.

K tomuto systému lze použít tři designové řady dveřních stanic a to AGORAPROFILO MATRIX záleží vždy na vkusu zákazníka a provedení, které vyžaduje. Samozřejmě pokud je v systému více dveřních stanic je možné designové řady kombinovat.Vyberte si pododdělení


Nevíte si rady?

Kontaktujte nás, jsme tým odborníků, který Vám rád poradí s výběrem

Speciální přání


Stránka 16z