Alarmové sady - Hobby

Alarmové sady - Hobby

Nevíte si rady?

Kontaktujte nás, jsme tým odborníků, který Vám rád poradí s výběrem

Speciální přání
 • Alarm bezdrátový 3x PIR, 3x dveřní/okenní čidlo KÖNIG SAS-ALARM120

  Alarm bezdrátový 3x PIR, 3x dveřní/okenní čidlo KÖNIG SAS-ALARM120
  NOVINKA
  1 990 
   
  Bezdrátový zabezpečovací systém. Snadná a rychlá instalace. Během několika minut zabezpečí domy, kanceláře, obchody apod. Hlavní jednotka má sirénu 100 dB a LED indikátory. Součástí balení jsou 3 bezdrátové dveřní a okenní senzory a 3 pasivní infračervené PIR detektory. Dveřní/okenní senzory mohou být převedeny na RF nebo RF+ alarm. Přepnutím do RF+ polohy alarm aktivuje 100 dB sirénu. Alarm se dodává s 2x dálkovým ovladačem pro zapnutí nebo vypnutí systému. Jednotlivé funkce můžete zapnout na hlavní jednotce. Součástí balení jsou také baterie pro senzory a dálkové ovládání.

 • Alarm domovní bezdrátový GSM HG-102M-CZ sada

  Alarm domovní bezdrátový GSM HG-102M-CZ sada
  NOVINKA
  2 740 
   
  Nová varianta GSM alarmu, kombinuje nejpoužívanější vlastnosti alarmů a přidává další, to vše za vyjímečnou cenu, česká hlášení !!! Inteligentní strážce Vašeho domova s velice jednoduchou instalací. Pouze rozmístíte bezdrátová čidla a aktivujete GSM centrálu, nemusíte natahovat žádné kabely. V případě narušení objektu Vás alarm upozorní voláním nebo SMS zprávou. K alarmu můžete připojit sirénu pro akustickou signalizaci narušení. GSM alarm rovněž můžete ovládat ze svého telefonu, jednoduše jej aktivujete, deaktivujete, zjistíte aktuální stav GSM alarmu a přes vestavěný mikrofon můžete slyšet, co se v objektu děje. Pro jednoduchou aktivaci a dektivaci použijete přiložené klíčenky. K centrále je možné přidat další čidla (pohybové PIR čidlo, magnetický kontakt, kouřový detektor)

 • Alarm domovní bezdrátový GSM HG-112-CZ sada

  Alarm domovní bezdrátový GSM HG-112-CZ sada
  NOVINKA
  4 020 
   
  Nová varianta GSM alarmu s výstupem ovládaným SMS a dalšími novými vlastnostmi. Zobrazení a hlášení v českém jazyce !!!

 • Alarm domovní bezdrátový GSM HG-114-CZ sada

  Alarm domovní bezdrátový GSM HG-114-CZ sada
  NOVINKA
  4 120 
   
  Vylepšená varianta GSM alarmu s výstupem ovládaným SMS, drátovou smyčkou a dalšími novými vlastnostmi. Zobrazení a hlášení v českém jazyce !!!

 • Alarm domovní iGET SECURITY M2B

  Alarm domovní iGET SECURITY M2B
  NOVINKA
  2 990 
   
  Víceúčelový bezdrátový GSM zabezpečovací systém iGET SECURITY M2B je ideální pro zabezpečení veškerých domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním. Pro napojení čidel k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Čidla jsou bezdrátová, napájená bateriemi a v základním setu již spolu všechny komunikují. Přidání dalších čidel je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí které informuje o poplachu - SMS a volání. Stačí pouze zasunout SIM kartu, zadat čísla, na která mají zprávy chodit, popř. na která má být při poplochu realizováno volání. Pokud by došlo k odpojení elektrického proudu, centrální jednotka obsahuje baterii s výdrží až 4 hod. a tudíž je objekt stále zabezpečen. Bezdrátová čidla mají dosah až 80m. Stačí pouze vložit baterie a umístit čidlo v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá. Buď je možné klasické vložení kódu na klávesnici centrální jednotky, nebo použití bezdrátové klíčenky. Kovové odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach a zapnout speciální alarm jen na některé zóny. Veškerá komunikace bezdrátových čidel a klíčenek je kódována, komunikace je tak zabezpečena proti případným útokům.

 • Alarm domovní iGET SECURITY M2B

  Alarm domovní iGET SECURITY M2B
  NOVINKA
  3 990 
   
  Sada GSM alarmu, který lze ovládat pomocí mobilního telefonu. Z centrální jednotky lze klasicky telefonovat a lze využít záznamníku vzkazů. Jednoduchá sada GSM alarmu pro bytové použití. Sada obsahuje vše potřebné pro zdárnou instalaci a zabepečení bytu. Z centrální stanice lze provádět klasické telefonní hovory, či lze uložit mluvený vzkaz do interní paměti. V sadě je kromě centrální jednotky i 1x pohybový detektor a 1x kontakt pro dveře.

 • TESLA SECUREQ I7

  TESLA SECUREQ I7
  NOVINKA
  2 490 
   
  Bezdrátový GSM alarm systém rychlá instalace a nastavení systému 4 ks kovové dálkové ovládání 2 ks bezdrátové čidlo na dveře/okno 1 ks bezdrátové čidlo pohybu aplikace zdarma pro Android/Apple