Možnosti platbyÚhrada zboží v internetovém obchodě je možná několika různými způsoby. Je jen na zákazníkovi, jaký druh platby si zvolí a následně uvede do objednávkového formuláře.


1. Hotově při převzetí zboží (dobírka)
Po překontrolování doručeného zboží zákazník uhradí řidiči stanovenou hotovostní částku. Řidič následně zákazníkovi vystaví příjmový pokladní doklad.
Faktura od spotřebiče(ů) bude připevněna v průhledné fólii na obalu dodaného zboží popř. v momentě expedice zásilky je faktura zaslána na emailovou adresu uvedenou v objednávce.

 
2. Dobírkou v České republice.
Po překontrolování doručeného zboží zákazník uhradí řidiči stanovenou hotovostní částku (Kč). Řidič následně zákazníkovi vystaví příjmový pokladní doklad. Výjimku mohou tvořit objednávky, u kterých si provozovatel obchodu vyhrazuje právo na platbu předem, tedy bankovním převodem. V tomto případě bude zákazník předem vyrozuměn. Po obdržení finanční částky na náš účet bude zákazníkovi zasláno písemné potvrzení a zboží vyexpedováno. V případě jakýchkoliv neplánovaných změn bude částka ihned vrácena na účet zákazníka.


3. Platební kartou
Náš internetový obchod přijímá tyto platební karty: Master Card, Euro Card, Maestro, VISA, Visa Electron, Diners club.
(netýká se zboží z kategorie II. jakost)


4. Nákup na splátky iPlatba Cofidis
Nákup zboží na splátky Cofidis je velmi rychlý a jednoduchý. Nabízíme několik různých typů úvěrů s možností volby výše splátky a volbou délky splácení, která Vám nejvíce vyhovuje.
Nakupujte jednoduše z pohodlí Vašeho domova. Po objednání zboží a po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. Během chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla vaše žádost o úvěr schválena. Pokud ano, odešlete podepsanou smlouvu včetně potřebných dokladů na adresu uvedenou v obdrženém emailu.
Objednávku poté zpracujeme a zboží si po našem potvrzení můžete vyzvednout na výdejních místech nebo Vám ho doručíme až domů.


5. Platební systém GoPay
GoPay
je český internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí veškeré platební metody v rámci jednotného uživatelského prostředí s optimalizovanými kroky pro snadné a rychlé provedení platby. Systém umožňuje online platby zákazníkům banky Raiffeisenbank, Komerční banka, mBank, FIO banka, zrychlený převod je možný u banky GE Money Bank, UniCredit Bank, Česká spořitelna, ČSOB. Zákazník, který nemá účet ani u jedné z uvedených bank, může využít klasického bankovního převodu. Dále je možné použít platební tlačítko GoPay, toto je určené pro online platbu zákazníkům, kteří mají aktivovánu GoPay peněženku. Při online platbě dojde k připsání platby na náš účet během několika sekund, v případě zrychlené platby je provedena platba v řádu několika desítek minut. Tyto platby velmi urychlí možnou expedici zboží, zboží tedy může být u zákazníka již následující pracovní den.